Волиняни привітали німецьких побратимів з міста Цвіккау

Візит у рамках святкування 900-річчя партнерського міста Цвікау, що у Німеччині, був насичений робочими зустрічами та перемовинами. Наша делегація на чолі з першим заступником міського голови Ярославом Матвійчуком та депутатами міської ради Валерієм Зінкевичем, Олегом Венгером, Сергієм Радкевичем  засвідчили шанування меру міста Піа Фіндайс, а також зустрілись із директором компанії забудови міста Цвікау паном Фроне та керівником підприємства енергозабезпечення міста паном Хентом Шель. За попередньою домовленістю наша сторона подала німецьким партнерам проект, в рамках якого за кошти уряду Німеччини їхні ж спеціалісти проведуть попередній аудит однієї з міських котелень та нададуть рекомендації щодо проведення термомодернізації закладів бюджетної сфери нашого міста. Ці роботи заплановані на вересень-листопад цього року.

Як уже анонсувалось, в останній місяць літа Володимир-Волинський вперше відвідають учасники європейського автобусного туру. Цей маршрут українські та німецькі партнери обговорили із керівником «Туристичного агенства братів Ляйстнерів» паном Цергібель.

Та не лише в господарській сфері співпрацюють німецьке місто Цвіккау та наш Володимир-Волинський. Однією з пріоритетних були і залишаються соціальна та освітня галузі. Директор гімназії імені Клари Вік, доктор Флемін засвідчив готовність подальшої співпраці із нашими школярами в напрямку удосконалення ними навичок спілкування в німецькомовному середовищі, а з начальником відділу з питань молоді та освіти паном Кютлером домовились про обмін молодіжними групами уже на ці літні канікули. У своєму бюджеті німецька сторона заклала кошти на прийом збірної молодіжної групи з нашого міста на День молоді, що традиційно відзначається наприкінці червня.

Приємно також, що мер міста Цвіккау Піа Фіндайс відгукнулась на звернення володимирчан щодо надання посильної допомоги та спеціального обладнання нещодавно відкритому у Володимирі-Волинському, першому на Волині, інклюзивно-ресурсному центру.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району