У Володимир-Волинському провели оперативну нараду

На оперативній нараді у міського голови Петра Саганюка, яка традиційно відбулась у вівторок, заступник начальника управління соціального захисту населення Володимир Коломий повідомив, що заборгованість по відшкодуванню пільг та субсидій  комунальним підприємствам міста за надані послуги становить 17,5 млн. грн. Директор ЦНАП Алла Троць зазначила, що за минулий тиждень до Центру звернулось 661 громадянин.

Міський очільник Петро Саганюк проінформував, що в місті є понад 100 боржників-жителів міста, загальна сума боргу яких з надані комунальні послуги становить більше 2,5 млн. грн.

Розпочинаються роботи по очистці річки Риловиці, і Петро Данилович доручив створити робочу по обстеженню річок Риловиця і Смоча на предмет незаконних каналізаційних стоків.

Наближається час реалізації освітньої та медичної реформи, тому тут особливо треба бути уважними профільному управлінню виконкому та територіальному медичному об’єднанню, – зазначив міський голова.

З великими потугами, але йде до завершення будівництво 44-квартирного житлового будинку для військовослужбовців, і є надія, що будинок буде зданий в експлуатацію найближчим часом.

На завершення наради було підняте питання, яке зініційоване членами молодіжної ради, щодо повернення місту історичної назви “Володимир”, на що Петро Саганюк зазначив, що треба провести громадські слухання і почути думку більшості громади.

Опісля журналісти місцевих видань поставили такі запитання міському голові:

Газета “Слово правди”. Вчора містом пронеслася злива. Що вона принесла?

Ну негода була по всій Волині. Такого об’єму води ніхто не сподівався. Підтопило вулицю Незалежності. Там є зливова каналізація, але труба в ній неналежного діаметру. Енергетики спрацювали оперативно – мали місце поодинокі відключення світла. В місті буря повалила кілька дерев. Було затоплено кілька підвалів і дворів. Велика вдячність всім працівникам комунальної сфери – з результатами негоди справились добре. Загалом, великої біди, слава Богу, не було.

Газета “Слово правди”. На минулому тижні відбулись громадські слухання по детальному плануванню центру міста. Яка ваша думка з цього приводу?

Ми,як представники влади, повинні прислухатись до всіх. Я особисто буду підтримувати думку громади. Але ультиматумів ставити нікому не потрібно. Центр міста давно вже потребує оновлення, тому починати з чогось треба.

Газета “Слово правди”. Як йде справа з компенсацією коштів за навчання в школах і закладах естетичного виховання міста жителів об’єднаних територіальних громад?

Є співпраця із Зарічанською та Оваднівською ОТГ, голова Зимніської ОТГ розпочав надавати людям гарантійні листи про наміри оплатити навчання дітей-жителів своєї тергромади. Трохи складніша ситуація з Устилузькою ОТГ, адже громада має свою дитячу мистецьку школу, та устилужани везуть навчатись своїх дітей в місто.

Газета “Слово правди”. Читачі газети запитують, коли на цукровий завод буде ходити маршрутне таксі №9?

Вперше чую про цю проблему. Обіцяю розібратись. Хоча, справді, перевізники не хочуть нерентабельних маршрутів.

Інтернет-видання “Буг”. Чи готове місто приймати велику кількість туристів під час фестивалю “Княжий”?

Так, готові. Я особисто сприяв, щоб гості комфортно себе відчували в готелі, та й готові до такого масштабного дійства заклади громадського харчування.

Інтернет-видання “Буг”. Чи буде на засіданні виконкому прийнято рішення про заборону продажу алкоголю під час фестивалю “Княжий”?

Думаю, що члени виконкому підтримають таке рішення. Хоча, хто хоче – той знайде, де купити. От сьогодні вночі хтось вкрав з території лікарні біля 10 дерев-туй. Таке відношення людей мене дивує.

Інтернет-видання “Буг”. Торгівля з землі біля ринку вас не турбує?

Та можна було б з цим жорстко боротись, але шкода тих людей із села, які привезли ту городину чи ягоду, що в них в цьому році щедро вродила. Але такого підходу не буде до тих продавців, що торгують там на проході промисловими товарами.

Під час брифінгу начальник відділення муніципальної варти Андрій Книш дав спростовуючу інформацію відносно неправдивої, на його думку, інформації, яка днями була оприлюднена на порталі “Володимир Медіа” під назвою “За те, що не прибрала дрова на власному подвірї, жінка отримала штраф і купу проблем”. Окрім того Андрій Андрійович продемонстрував представникам ЗМІ всі підтверджуючі документи своїх слів. Інформація на порталі є недостовірною і такою, яка шкодить честі, гідності та діловій репутації установи і її  працівників.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району