Прикордонники затримали групу нелегальних мігрантів

На Волині прикордонники затримали групу нелегальних мігрантів та організатора каналу.

Про це повідомив помічник начальника Луцького прикордонного загону Олег Личковський, пише ВОЛИНЬ МОЯ з посиланням на IA ZIK.

У результаті спільної операції луцькі та польські прикордонники ліквідували канал, яким до ЄС потрапляли нелегальні мігранти. У результаті обміну інформацією правоохоронці двох країн відстежили групу нелегалів. Аби затримати організаторів каналу незаконної міграції, за нею спостерігали тривалий час.

В Україні поширюється жахливий вірус

Коли зловмисники зважилися на переправлення до Польщі 6 вихідців з Гвінеї навпроти ділянки відділу «Новогрузьке», правоохоронці розпочали активні дії. Група мігрантів прибула в Україну з метою навчання у одному з вишів, що на Харківщині, але з часом вирішили шукати кращої долі в одній з країн Європейського Союзу.

Нелегалів затримали польські прикордонники, а українські – організатора на «перевалочній» квартирі. Також встановленні і інші учасники цієї схеми.

Під час обшуку приміщення, де переховувалися мігранти, правоохоронці виявили паспортні документи затриманих, мобільні телефони за допомогою яких злочинці керували незаконним переправленням осіб та велику суму коштів у іноземній валюті.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району