Першу хвилю грипу та ГРВІ на Волині очікують у грудні

Перша хвиля захворювань на грип та ГРВІ на Волині очікується вже у грудні. А епідемічний підйом відбудеться наприкінці січня – на початку лютого наступного року.

Про це заявила директор державної установи «Волинський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» Наталія Янко, – повідомили у відділі інформаційної політики ОДА, пише ВОЛИНЬ МОЯ з посиланням на IA ZIK.

Із початку жовтня почався епідемічний сезон захворювань на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, в цьому сезоні в Україні будуть циркулювати штам грипу А H1N1 Каліфорнія і два нові штами – А H3N2 Hong Kong і В Brisbane.

В Україні поширюється жахливий вірус

За оцінками епідеміологів Центру грипу та ГРВІ, в Україні в цьому сезоні на ГРВІ захворіє близько 8 мільйонів осіб. В минулому епідсезоні на грип та ГРВІ офіційно перехворіли 5,8 млн українців, померла 391 особа, на Волині захворіло понад 165 тисяч осіб, померло – 10.

Прогнозоване підвищення захворюваності пов’язано з новими штамами вірусу грипу, до яких у громадян немає імунітету. Відповідно до багаторічних спостережень, перша хвиля захворювань очікується в грудні 2016 року, а епідемічний підйом – в кінці січня на початку лютого наступного року.

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району