Луцьк і Люблін підписали декларацію про співпрацю – ШАЦЬК СЬОГОДНІ

Луцьк і Люблін підписали декларацію про співпрацю

Луцький міський голова Микола Романюк взяв участь у роботі V Конгресу ініціатив Східної Європи, який проходив у місті Люблін (Республіка Польща), пише ВОЛИНЬ МОЯ.

Конгрес ініціатив Східної Європи впродовж уже декількох років є місцем зустрічі спеціалістів-практиків у сфері транскордонної співпраці, спрямованої на розвиток, а також платформою діалогу для представників культури, освіти, мистецтв, органів державної влади, місцевого самоврядування. Такі зустрічі сприяють реалізації спільних проектів.

Звертаючись до присутніх, міський голова Микола Романюк наголосив на важливості співпраці між Луцьком та Любліном. Він зазначив, що за 20 років напрацьовано хороші взаємозв’язки, спільно реалізовано проекти, відбувається обмін досвідом. За його словами, у рамках Програми транскордонного співробітництва “Польща-Білорусь-Україна 2007-2013” виконавчим комітетом Луцької міської ради у партнерстві з Гміною Люблін реалізовано проект “Покращення надання адміністративних послуг населенню транскордонних регіонів шляхом створення мережі центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) та розвитку співпраці Луцького ЦНАПу, Івано-Франківського ЦНАПу та Люблінського БОМу”. У його рамках закуплено меблі та обладнання для Центру надання адміністративних послуг у Луцьку, розроблено уніфіковані адміністративні послуги для надання послуг іноземним громадянам, здійснено переклад інформаційних карток польською мовою, відкрито інформаційно-консультаційний центр для іноземців при ЦНАПі, організовано численні поїздки для обміну досвідом.

Також реалізовано проект “S.O.S. – безпечне співжиття людей та безпритульних тварин на польсько-українському прикордонні: Львів, Люблін, Луцьк та Івано-Франківськ”, завдяки якому виготовлено проектно-кошторисну документацію для майбутнього стерилізаційного центру-притулку, закуплено обладнання та медикаменти для ідентифікації і стерилізації безпритульних тварин, проведено інформаційно-роз’яснювальну кампанію тощо.

У рамках заходу відбулося підписання декларації про поглиблення співпраці між містами Луцьк та Люблін. Свої підписи під документом поставили Луцький міський голова Микола Романюк та Президент міста Люблін Кшиштоф Жук. Варто відзначити, що цьогоріч ми відзначаємо 20-у річницю партнерства між нашими містами.

Декларація

між містами Люблін та Луцьк,

прийнята під час Конгресу ініціатив Східної Європи 2016

Mи, що нижче підписалися, Президент Любліна та Луцький міський голова, з нагоди 20-річчя успішної партнерської співпраці міст, що базується на взаємній довірі та повазі,

усвідомлюючи нерозривні культурні та історичні зв’язки між нашими народами, підтверджені стратегічним партнерством Польщі та України;

поділяючи бачення щодо перебування в мирній та процвітаючій Європі, та одночасно зважаючи на актуальні геополітичні виклики, особливо ті, що стосуються стабільності та безпеки;

прагнучи до найкращого використання досягнень попереднього співробітництва, а також нових можливостей в реалізації проектів, беручи за основу грантові програми Європейського Союзу та інших зовнішніх донорів,

висловлюємо бажання щодо продовження і подальшого поглиблення взаємних контактів, які мають багатовимірний характер, таким чином, щоб вони слугували сталому розвитку наших міст, а також добробуту їх мешканців.

Цим документом декларуємо підтримку усіх заходів, що спрямовані на безпосередні контакти та обміни між мешканцями, місцевими громадами, організаціями та суб’єктами з обох міст. Прагнемо, щоб вони були свідоцтвом добросусідської дружби понад кордонами і турботи про майбутнє наступних поколінь наших міст, держав та Європи.

Микола Романюк Кшиштоф Жук

Луцький міський голова Президент міста Люблін

Про це повідомили у Луцькій міській раді

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Человек-синтол остался без “рук-базук”

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Leave a comment

Your email address will not be published.


*