Говорили про освоєння коштів державного бюджету передбачених на здійснення природоохоронних заходів – ШАЦЬК СЬОГОДНІ

Говорили про освоєння коштів державного бюджету передбачених на здійснення природоохоронних заходів

8 листопада 2017 року під головуванням заступника голови облдержадміністрації Сергія Кошарука за участю голови Шацької районної державної адміністрації Василя Голядинця відбулась виїзна робоча нарада з питань освоєння коштів державного бюджету передбачених на здійснення природоохоронних заходів у Шацькому районі.

Повідомляє сайт ШАЦЬК СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Шацької РДА.

         Також у нараді взяли участь: Дмитро Новохатський – начальник управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації, Станіслав Наумчик – заступник начальника-начальник планово-технічного відділу управління капітального будівництва облдержадміністрації, Юлія Пашкевич– помічник заступника голови облдержадміністрації, Анна Сябрук – куратор Шацького району від управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції облдержадміністрації,Галина Мисковець – головний спеціаліст управління житлово-комунального розвитку облдержадміністрації, Віктор Плейтух – перший заступник голови Шацької райдержадміністрації, Сергій Віннічук – Шацький селищний голова, Микола Цвид – Світязький сільський голова, Ольга Романська – начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Шацької райдержадміністрації.

Голова Шацької райдержадміністрації Василь Голядинець інформував  про стан виконання природоохоронних заходів за рахунок коштів державного бюджету, проблемні питання та пропозиції щодо їх вирішення, зокрема:   будівництво каналізаційної мережі у західній частині в смт Шацьк, селах Гаївка, Мельники та будівництво каналізаційних очисних споруд (розроблення проектно-кошторисної документації).

Очільник району зазначив, що виготовлення кошторисної  документації по західній частині в смт Шацьк, селах Гаївка, Мельники становить 475 тис.грн., яку виготовляє ПП «Екотехсервіс».

Про розширення існуючої каналізаційної мережі смт Шацьк та відновлення вулиць з грунтовим покриттям, задіяних в каналізуванні (зміна № 1) інформував Сергій Віннічук – Шацький селищний голова. За його словами на цей проект передбачено кошти в сумі 6868,162 тис.грн. Дані торги визнані такими, що відбулися, в цих торгах приймало участь чотири учасники. Станом на 03.11.2017 року тендерним комітетом Шацької селищної ради оголошено переможцем ТОВ «ВЕЛЬТ КАПІТАЛ», з ціновою пропозицією на суму 6 млн.680 тис.грн., очікується підписання договору сторонами.

Про будівництво мереж та споруд господарсько-побутової каналізації с.Світязь Шацького району Волинської області (коригування) доповів Микола Цвид – Світязький сільський голова. Він зазначив, що проектно-кошторисна докуменгтація відкоригована та передана на експертизу і отримала позитивний висновок. Станом на сьогоднійшній день оголошений тендер на закупівлю робіт в електронній системі публічних закупівель «Prozorro».

Шацькою селищною радою та Світязькою сільською радою передбачено кошти на співфінансування вказаних заходів. Рішенням обласної ради від 07 вересня 2017 року № 15/22 передбачено співфінансування природоохоронних заходів у Шацькому районі, визначених постановою Кабінету міністрів України від 04 липня 2017 року № 473, у сумі 650 тис.грн. Станом на 03.11.2017 року кошти з державного бюджету надійшли на рахунки Світязької сільської та Шацької селищної рад.

Підбив підсумки наради Сергій Кошарук – заступник голови облдержадміністрації. По кожному питанню Сергій Дмитрович дав відповідні доручення.

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддок встaновив кaмери у готелі (ВІДЕО)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Человек-синтол остался без “рук-базук”

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Эта девушка использовала Instagram, чтобы показать свою невероятную трансформацию

Супермаркет убрал с полок всю иностранную еду, чтобы высказать свое мнение относительно расизма

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Leave a comment

Your email address will not be published.


*