Говорили про освоєння коштів державного бюджету передбачених на здійснення природоохоронних заходів

8 листопада 2017 року під головуванням заступника голови облдержадміністрації Сергія Кошарука за участю голови Шацької районної державної адміністрації Василя Голядинця відбулась виїзна робоча нарада з питань освоєння коштів державного бюджету передбачених на здійснення природоохоронних заходів у Шацькому районі.

Повідомляє сайт ШАЦЬК СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Шацької РДА.

         Також у нараді взяли участь: Дмитро Новохатський – начальник управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації, Станіслав Наумчик – заступник начальника-начальник планово-технічного відділу управління капітального будівництва облдержадміністрації, Юлія Пашкевич– помічник заступника голови облдержадміністрації, Анна Сябрук – куратор Шацького району від управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції облдержадміністрації,Галина Мисковець – головний спеціаліст управління житлово-комунального розвитку облдержадміністрації, Віктор Плейтух – перший заступник голови Шацької райдержадміністрації, Сергій Віннічук – Шацький селищний голова, Микола Цвид – Світязький сільський голова, Ольга Романська – начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Шацької райдержадміністрації.

Голова Шацької райдержадміністрації Василь Голядинець інформував  про стан виконання природоохоронних заходів за рахунок коштів державного бюджету, проблемні питання та пропозиції щодо їх вирішення, зокрема:   будівництво каналізаційної мережі у західній частині в смт Шацьк, селах Гаївка, Мельники та будівництво каналізаційних очисних споруд (розроблення проектно-кошторисної документації).

Очільник району зазначив, що виготовлення кошторисної  документації по західній частині в смт Шацьк, селах Гаївка, Мельники становить 475 тис.грн., яку виготовляє ПП «Екотехсервіс».

Про розширення існуючої каналізаційної мережі смт Шацьк та відновлення вулиць з грунтовим покриттям, задіяних в каналізуванні (зміна № 1) інформував Сергій Віннічук – Шацький селищний голова. За його словами на цей проект передбачено кошти в сумі 6868,162 тис.грн. Дані торги визнані такими, що відбулися, в цих торгах приймало участь чотири учасники. Станом на 03.11.2017 року тендерним комітетом Шацької селищної ради оголошено переможцем ТОВ «ВЕЛЬТ КАПІТАЛ», з ціновою пропозицією на суму 6 млн.680 тис.грн., очікується підписання договору сторонами.

Про будівництво мереж та споруд господарсько-побутової каналізації с.Світязь Шацького району Волинської області (коригування) доповів Микола Цвид – Світязький сільський голова. Він зазначив, що проектно-кошторисна докуменгтація відкоригована та передана на експертизу і отримала позитивний висновок. Станом на сьогоднійшній день оголошений тендер на закупівлю робіт в електронній системі публічних закупівель «Prozorro».

Шацькою селищною радою та Світязькою сільською радою передбачено кошти на співфінансування вказаних заходів. Рішенням обласної ради від 07 вересня 2017 року № 15/22 передбачено співфінансування природоохоронних заходів у Шацькому районі, визначених постановою Кабінету міністрів України від 04 липня 2017 року № 473, у сумі 650 тис.грн. Станом на 03.11.2017 року кошти з державного бюджету надійшли на рахунки Світязької сільської та Шацької селищної рад.

Підбив підсумки наради Сергій Кошарук – заступник голови облдержадміністрації. По кожному питанню Сергій Дмитрович дав відповідні доручення.

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддок встaновив кaмери у готелі (ВІДЕО)

НОВИНИ РАЙОНІВ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Володимир-Волинського району

новини Гороховського району

новини Іваничівського району

новини Камінь-Каширського району

новини Ківерцівського району

новини Ковельського району

новини Локачинського району

новини Луцька

новини Любешівського району

новини Любомльського району

новини Маневицького району

новини Нововолинська

новини Ратнівського району

новини Рожищенського району

новини Старовижівського району

новини Турійського району

новини Шацького району